Pohyb je zdravý

Zoznámte sa s našimi inšpiratívnymi trénermi! Maroš Molnár, Janka Šimkovičová a Veronika Hanáková - každý z nich prináša unikátne skúsenosti zo svojej praxe a radi sa o ne podelia.

Maroš Molnár

Maroš je jedným z najlepších a najznámejších slovenských kondičných trénerov.

Športu sa venoval už od detstva - lyžovaniu, basketbalu i atletike. Po skončení Fakulty telesnej výchovy a športu sa naplno začal venovať trénerstvu.
Maroš spolupracoval a spolupracuje s mnohými známymi športovcami. Za všetkých môžeme spomenúť napríklad známe tenistky Danielu Hantuchovú, Dominiku Cibulkovú a Dariu Kasatkinu, futbalistu Filipa Šeba alebo hokejových reprezentantov Miroslava Šatana a Ľubomíra Višňovského.

Je zakladateľom spoločnosti MOLfit - centrum „Funkčného a klasického silového tréningu“, ktorého cieľom je zlepšiť životný štýl klientov, zmeniť proporcie postavy a zlepšiť celkovú fyzickú kondíciu. Zároveň sa venuje aj špecializovanému tréningu vrcholových športovcov.

Do povedomia širšej verejnosti sa dostal vďaka účinkovaniu v televíznej relácii Extrémne premeny, kde pomáhal ľuďom schudnúť. Patrí medzi najsledovanejších športových influencerov na Slovensku a je víťazom Social Media Awards 2021 v kategórii Public Health.

Maroš Molnár žije v Bratislave, je ženatý a má dve deti.

Jana Šimkovičová

Známa propagátorka zdravého životného štýlu je zakladateľkou cvičte.sk - jedného z najčítanejších slovenských portálov o zdravom životnom štýle a športe.

Rodená Vranovčanka sa športu venuje už od detstva, no profesionálne sa športu a zdravému životnému štýlu začala venovať až na materskej - založila portál cvičte.sk, napísala niekoľko kníh a stala sa certifikovanou trénerkou a inštruktorkou power jogy. Do práce v korporácii sa už nevrátila a naplno sa venuje svojmu podnikaniu v oblasti zdravého životného štýlu.

Janka žije v Bratislave, je vydatá a spolu s manželom vychovávajú dvoch synov.

Veronika Hanáková

Odborníčka v oblasti biochémie a výživy, absolventka FCHPT a hlavná výživová špecialistka pre NUTRIADAPT Slovensko. Využíva taktiež svoje dlhoročné skúsenosti osobnej trénerky a inštruktorky zameranej na redukciu hmotnosti a rozvoj kondície a kompenzačných cvičení pri športe. V minulosti bola aktívnou pretekárkou v kategórii Fitness Bikiny, viacnásobnou majsterkou Slovenska v basketbale, dlhoročnou inštruktorkou Tae-Bo a Bodywork... A keby to náhodou nestačilo, tak má aj medzinárodný záchranársky kurz a krásnu 4-ročnú dcérku.

Je autorkou viacerých kníh o výžive a zdravom životnom štýle, ktorý propaguje aj na sociálnych sieťach.

Cvičiace videá

Naši tréneri pre vás pripravili desiatky inšpiratívnych videí, z ktorých si určite každý niečo vyberie. Marošove cviky smerujú k zlepšeniu kondície a mobility, s Jankou si posilníte celé telo a Veronika vás naučí základy zdravej výživy a ukáže vám cviky na „problémové“ partie ženského tela.